Kancelaria

Idy Fiłoniuk-Krajewskiej

20 Lat doświadczenia nauczyło mnie, że w pracy z ludźmi nade wszystko liczą się: dobra komunikacja i uczciwe stawianie spraw.

 • Doświadczenie

  Od 12 lat prowadzimy bieżącą obsługę małych i dużych przedsiębiorców, urzędów i osób fizycznych. Stworzyliśmy w tym czasie dziesiątki umów chroniących interesy naszych klientów, poprowadziliśmy niezliczoną ilość negocjacji, doradzaliśmy w sprawach o wartości przedmiotu sporu rzędu kilkudziesięciu milionów, opiniujemy i tworzymy siwzy. Reprezentujemy pracodawców w sądzie wygrywając dla nich każdą sprawę, w której sami ocenimy ich działanie jako zgodne z prawem.

 • Rzetelność i profesjonalizm

  W pracy kierujemy się najwyższymi standardami etyki zawodu. Nie obiecujemy klientom „gruszek na wierzbie”, a rzetelnie określamy ich szanse na wygraną w procesie. informujemy o koniecznych do podjęcia działaniach, a po zleceniu nam sprawy, o tym co i kiedy realizujemy. Gdy przychodzi do nas klient ze sprawą, która nie należy do naszych specjalizacji pomagamy mu w znalezieniu właściwego specjalisty.

 • W czym możemy pomóc?
 • Wynagrodzenie

  Stawki naszego wynagrodzenia zależą od skomplikowania sprawy, wartości przedmiotu sprawy, ilości koniecznych do podjęcia przez kancelarię działań, a w sprawach procesowych od liczby pism procesowych i rozpraw. Rozliczamy się w oparciu o stawkę godzinową lub też ryczałtowo. Stała współpraca z kancelarią jest zawsze tańsza niż usługa jednorazowa. Z klientami zawieramy umowy, tak by nie było niejasności ile i za co państwo płacą.

 • Co nas wyróżnia?

  Kompetencje w zakresie komunikacji międzyludzkiej, wysoka kultura osobista oraz rzetelne i staranne działanie dla klienta aż do momentu zakończenia jego sprawy. Nie tylko nie gniewamy się na klientów, że przeczytali coś internecie, my państwu nawet chętnie wyjaśnimy jak należy rozumieć, to co państwo w sieci przeczytali w sieci, to co znajomi wam powiedzieli. My otwarcie mówimy klientom, gdy są w błędzie co do swoich praw, pomagamy zrozumieć przepisy i orzeczenia sądu, by nasz klient czuł się bezpiecznie z nami.